• Beden Atölyesi - Cimnastik Bağdat Caddesi - vip - özel cimnastik dersi

Ebru Karaduman Beden Atölyesi‘’ VİP ‘’ Hizmeti ile,

SPORA BAHANE YOK!


Gün geçtikçe artan trafik, çocuklarınızın ev ödevleri, sizin çalışma temponuz, aile içerisinde ki dinamikler, kardeşlerin çakışan farklı aktivite saatleri gibi koşulların; siz ebeveynlerin hayatını gittikçe zorlaştırdığını, isteseniz de kendiniz yada çocuklarınız için kaliteli spor yapma fırsatı yaratmakta zorluk çektiğinizi biliyoruz.

Çünkü, İstanbul ‘da artık her ilçe kendi içerisinde bir şehir oldu. Hafta içi yada hafta sonları çocuklarınıza kaliteli spor yaptırmak istiyor fakat zaman yaratamıyor yada çocuklarınızı evde bırakıp spor yapmaya fırsat bulamıyorsanız...

Artık Üzülmeyin!

Beden Atölyesi uzman kadrosu; Ebru Karaduman denetiminde, evinizde, sitenizin sosyal tesisinde ya da dilediğiniz her yerde VİP hizmeti ile SPORA BAHANE YOK diyor!


‘’VİP’’ programı kaç kişiden oluşmaktadır?

VİP programı, tamamen sizin talebiniz doğrultusunda oluşturulmaktadır. Dilerseniz sadece kendiniz yada çocuğunuz için birebir hizmet alabilir yada maksimum 8 kişilik özel bir kapalı grup organize ederek daha eğlenceli spor yapabilirsiniz.


‘’VİP’’ programı içerisinde yer alan spor branşları hangileridir?

Çocuklar İçin;

  • Temel Cimnastik
  • Karate
  • Yüzme

Yetişkinler İçin;

  • Pilates Mat / Reformer
  • Kişiye Özel Spor Programları( Kuvvet Egzersizleri ve Stretching )

‘’VİP’’ programına katılmak için gereken kriterler nelerdir?

Eğer çocuğunuz yada kendiniz için birebir VIP desteği alarak spor yapmayı planlıyorsanız, evinizde minumum 12 metre kare uygun bir alanınızın olması yeterlidir. Özellikle çocuğunuz için hem eğleneceği hem beden kalitesini arttırabileceği bir Cimnastik ya da Karate antremanı hayal ediyorsanız, tavsiyemiz 3 yada 8 kişilik bir arkadaş grubu ile VİP hizmetimizden faydalanmanız. Bu doğrultuda sitenizin bir sosyal tesisi var ise spora hemen başlayabilirsiniz. Sadece bizi aramanız yeterli olacaktır.


‘’ VİP’’ programı için gerekli araç ve gereçlerin nereden ve nasıl temin edilmeli?

Hizmet almak istediğiniz spor branşına özgü araç ve gereç listesi tarafımızca belirlenip size sunulur. Gereken malzemeler sizi yönlendireceğimiz tedarikçimizden yada sizin tercih ettiğiniz bir spor mağazasından tarafınızca temin edilebilir.


‘’ VİP’’ programı eğitmenleri kimlerdir?

Bu program içerisinde size spor yaptıracak veya çocuklarınıza sporu sevdirecek eğitmenlerin her biri spor akademisi mezunu yada öğrencisidir. Özellikle çocuklar ile çalışacak antrenörlerin her biri Beden Atölyesi’ nde özel eğitimler almış, çocuklar ile iletişim kurabilme yetenekleri yüksek olan eğitmenlerdir. Alanlarında uzman olmanın yanı sıra iş ahlakı ve disiplini konusunda kurumsal bir firma ile çalışmanın farkını sizlere yaşatacağımızdan emin olabilirsiniz.


Daha detaylı bilgi almak isterseniz, sizi Atölyemizde misafir etmekten ya da spor yapmayı hayal ettiğiniz mekanda buluşmaktan mutluluk duyarız.